Yuvam Foto
 
Çanta ve Kılıflar
Vanguard Up-Rise II 34 Sırt Çantası 229.00 TL
Vanguard Up-Rise II 34 Sırt Çantası
Vanguard Up-Rise II 34 Sırt Çantası
Vanguard Up-Rise II 34 Sırt Çantası
Vanguard Up-Rise II 34 Sırt Çantası
Vanguard Up-Rise II 34 Sırt Çantası

Bu ürün, mağazamıza 24 Şubat 2015, Salı tarihinde eklenmiştir.
Yorumları görmek/eklemek için tıklayınız.

TİPA Ödüllü Sling Çanta , bir adet Dslr kamera gövdesini üstünde lensi ile beraber , ve buna ek olarak, 2 adet extra lens, flaş ve aksesuarları , kolaylıkla taşır. Tüm Up-Rise sırt çanta ailesi , iç de ve dış yüzeyde darby ve çizilmeye karşı ultra korumalı tamponlarla örtülmüşdür , içindeinanılmaz ağırlıkda sayısız ekipman taşıyabilir. Diğer marka sırt çantalarına benzemez, çünkü içindeki yenilikçi genişleyebilem özelliği ile her ebadda ekipman ve lenslere kolayca uyum sağlar.Her Up-Rise modeli, bir fermuar hareketi ile genişler ve ihtiyaç olmadığız zaman bu ek bölümler kolayca kapanır. Üzerinde çıkarılabilen yağmurluklu gizli alt da gizli cepdedir, ayrıca içinde çok sayıda , bir çok cep , memory kartlar ve lensler için konuşlandırılmışdır. Çanta içi turuncu renkde olup, ekipmanların kolay görünmesini , farkedilmesini sağlar

Kapasite · 1 adet Dslr body (lensle beraber) , 2 lens , flash , memory kart, Cep telefonu, , isik olcum cihazi, tripod , sarj aleti,.
İç Ölçüler 20 x 13 x (13 + 5 ) x 23cm genişliyebilen iç hacim modu


Ağırlık 930 gr.
Dış kumaş materyal 600D Polyester + 230D*230D Nylon
İç kumaş materyal yumuşak polyester kumaş, ve yumuşak kadife, darbe emici kadife ayraçlar


Yorumlar
Henüz bir ürün yorumu bulunmamaktadır.

Ürünler hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmak için tıklayınız.

  HizmetlerimizFirmamızın Türkiye genelinde servis ağı olup, Fotoğraf kağıdı, film, ecza, profesyonel film, aksesuar ve digital fotoğraf makinelerinin ve bilumum fotoğraf malzemelerinin toptan ve perakende satışını yapmaktadır. Ayrıca, YURTDIŞI ( KKTC Dahil) firmalarına TAX FREE faturası ile satış yapılmaktadır.
  İletişim  (212) 514 30 40
  (212) 513 64 69
  info@yuvamfoto.com
Bilgiler Ekstralar Hesabım Müşteri Servisi


Yuvam Foto © Copyright 2018