Yuvam Foto
 
Compact DSLR(aynasız DSLR) Maki
Sony SEL 70-300mm f/4.5-5.6 G OSS 4,299.00 TL
Sony SEL 70-300mm f/4.5-5.6 G OSS
Sony SEL 70-300mm f/4.5-5.6 G OSS
Sony SEL 70-300mm f/4.5-5.6 G OSS

Bu ürün, mağazamıza 04 Kasım 2016, Cuma tarihinde eklenmiştir.
Yorumları görmek/eklemek için tıklayınız.

ilk full frame 70-300 mm E mount zum lens, görüntü genelinde sıradışı çözünürlük sağlar. Ayrıca 0,9 metre minimum netleme mesafesiyle inanılmaz yakın çekimler ve ayrıntılar için nesneye yakınlaşmanızı sağlar. Dahili Optical SteadyShot görüntü sabitleme özelliği, yakın netlemeden telefotoya kadar fotoğraf makinesi titremesini ciddi oranda azaltır. Gelişmiş doğrusal aktüatör ise hızlı, hassas otomatik netleme sağlar. Aynı zamanda toza ve neme dayanıklıdır.

FE zumda 70-300 mm genişletilmiş aralık

70 mm - 300 mm aralık, portrelerden manzaraya ve spordan doğaya kadar çok çeşitli nesneleri çekebilmenizi sağlar. APS-C fotoğraf makinesinde 300 mm, 450 mm süper telefoto olur.

Tüm netleme uzaklıklarında yüksek çözünürlük

Dört asferik parça ve iki ED cam parça, Sony'nin Nano AR Kaplamasıyla bir araya gelerek köşeden köşeye üstün çözünürlük ve güzel G Lens arkaplan bokehi sunar.

Sınıfında en iyi yakın çekim performansı

Yalnızca 0,9 metre minimum netleme mesafesi ve 0,31x maksimum büyütme, ayrıntıları yakalamak ve telefoto makro tarzı perspektiflerden çekim yapmak için nesneye daha da yakınlaşmanızı sağlar.

Keskin ve net elde çekimler

Dahili Optical SteadyShot görüntü sabitleme özelliği, elde çekim yaparken fotoğraf makinesi titremesini azaltarak düşük ışıkta bile berrak ve net görüntüler yakalamanızı kolaylaştırır.

Fotoğraflar ve videolar için hızlı, hassas netleme

Gelişmiş doğrusal aktüatör, otomatik netleme hızını ve hassasiyeti en üst düzeye çıkarır. Netleme işlemi, akıcı ve sessiz bir şekilde gerçekleştiğinden videolar ve fotoğraflar için idealdir.

Lens Yapılandırması

Kusursuz Sony G Lens tasarımı, sanatçının vizyonunu geliştiren muhteşem arka plan bokeh efektiyle yüksek çözünürlük arasında hoş bir denge oluşturur.

MTF Tablosu

MTF (Modülasyon Aktarımı İşlevi), bir lensin ince ayrıntıları ne kadar iyi üretebildiğini açıklamaktadır ve ince aralıklı çizgiler arasında elde edilen kontrast derecesine göre ölçülür.


Yorumlar
Henüz bir ürün yorumu bulunmamaktadır.

Ürünler hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmak için tıklayınız.

  HizmetlerimizFirmamızın Türkiye genelinde servis ağı olup, Fotoğraf kağıdı, film, ecza, profesyonel film, aksesuar ve digital fotoğraf makinelerinin ve bilumum fotoğraf malzemelerinin toptan ve perakende satışını yapmaktadır. Ayrıca, YURTDIŞI ( KKTC Dahil) firmalarına TAX FREE faturası ile satış yapılmaktadır.
  İletişim  (212) 514 30 40
  (212) 513 64 69
  info@yuvamfoto.com
Bilgiler Ekstralar Hesabım Müşteri Servisi


Yuvam Foto © Copyright 2018