Yuvam Foto
 
SD Kartlar
SanDisk 64GB Extreme SDXC (Class 10)(90 mb/sn) U3 UHS-I 189.00 TL
SanDisk 64GB Extreme SDXC (Class 10)(90 mb/sn) U3 UHS-I

Bu ürün, mağazamıza 24 Ekim 2014, Cuma tarihinde eklenmiştir.
Yorumları görmek/eklemek için tıklayınız.
  • Kapasite: 64 GB
  • Okuma Hızı: şuna bağlı: 90 MB/s
  • Yazma Hızı: şuna bağlı: 40 MB/s
  • Video Hızı: C10, U3
  • Biçim Etkeni: SDXC

DAHA IYI FOTOĞRAFLAR IÇIN IHTIYACINIZ OLAN HIZ

SanDisk Extreme SDHC ve SDXC UHS-I bellek kartları ileri düzey fotoğrafçılar ile tutkulu amatör fotoğrafçılara yeterli hız, kapasite ve sürekliliği aynı şekilde sağlar. Gelişmiş fotoğraf makineleri ve HD kameralarla kullanıma uygun olan bu kart, sıradan bir bellek kartına1 kıyasla sekiz kat daha hızlı veri hızları sunar.

DAHA HIZLI PERFORMANS VE İNDIRME

60 MB/sn.ye2 varan yazma hızlarıyla bu kart, gelişmiş fotoğraf makinenizin veya DSLR'nizin tam çekim potansiyelini açığa çıkarır. Hızlı hareketli fotoğraf çekimleri, sürekli seri çekim modu ve saniyede çoklu kare gibi gelişmiş işlevlerin avantajlarından yararlanın. Fotoğraflar kartınıza neredeyse anında yazılır ve böylece en iyi çekiminizi yapabilir, fotoğrafı makinenizden bilgisayarınıza aktarırken zamandan tasarruf edersiniz.

YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ FOTOĞRAFLAR VE VIDEOLAR İÇIN KAPASITE

Her şeyi çekebilmeniz için sunulan 256 GB'a3 kadar kapasite seçenekleri ile bu SanDisk Extreme UHS-I Kart, binlerce yüksek çözünürlüklü fotoğraf kaydetmenize yetecek alan sağlar. Kart, RAW ve JPEG gibi yüksek hacimli görüntü biçimlerini alan yetersizliği sorunu yaşamadan saklayabilir. Bu bellek kartı, ayrıca Full HD videolar için de oldukça büyük bir alan sağlar.

KUSURSUZ 4K VE FULL HD VIDEO KAYDI

Sınıf 10 ve UHS Hız Sınıfı 3 (U3)4 video derecelendirmeleri ile, sıradan kartların sahip olduğundan daha yüksek performans gerektiren 4K Ultra HD, sinema kalitesi 3D ve Full HD5 video (1080p) yakalayabilirsiniz. Bu bellek kartının hızlandırılmış minimum sürekli yazma hızları, düşmeleri ve teklemeleri azaltarak kayıt sırasında hiçbir video verisinin kaybolmamasını garanti eder.

GELIŞMIŞ GÜVENILIRLIK İÇIN HATA DÜZELTIMI

SanDisk Extreme SDHC ve SDXC UHS-I kartları, Gelişmiş Hata Düzeltme Kodu motoru sayesinde veri depolama ve alma sırasında hata riskini azaltır. Yüksek veri bütünlüğü sağlayarak olası veri bozulmasını önler.

HIZLI AKTARIM HIZLARI KARŞIYA YÜKLEME SÜRESINI AZALTIR

SanDisk Extreme SDHC veya SDXC UHS-I kartları, fotoğraflar ile videoları bilgisayarınıza hızla aktarmanızı sağlayan 90 MB/sn.ye kadar okuma hızına sahiptir. Fotoğrafları karşıya yüklerken daha az, düzenleme, depolama ve paylaşma işlemleri için daha fazla zaman harcayacaksınız.

SAĞLAM TASARIM

En zorlu koşullara dayanması için tasarlanan ve test edilen 16-256 GB kapasiteli tüm kartlar suya, darbeye ve röntgen ışınına dayanıklıdır6. -13 ile 185 derece Fahrenhayt arası sıcaklıklarda çalışabilirler, böylece neredeyse her iklim koşulunda mükemmel fotoğraflar yakalayabilirsiniz.

 


Yorumlar
Henüz bir ürün yorumu bulunmamaktadır.

Ürünler hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmak için tıklayınız.

  HizmetlerimizFirmamızın Türkiye genelinde servis ağı olup, Fotoğraf kağıdı, film, ecza, profesyonel film, aksesuar ve digital fotoğraf makinelerinin ve bilumum fotoğraf malzemelerinin toptan ve perakende satışını yapmaktadır. Ayrıca, YURTDIŞI ( KKTC Dahil) firmalarına TAX FREE faturası ile satış yapılmaktadır.
  İletişim  (212) 514 30 40
  (212) 513 64 69
  info@yuvamfoto.com
Bilgiler Ekstralar Hesabım Müşteri Servisi


Yuvam Foto © Copyright 2018