Yuvam Foto
 
Mikrofonlar
RODE VideoMic Stereo Pro Mikrofon 1,103.70 TL
RODE VideoMic Stereo Pro Mikrofon
RODE VideoMic Stereo Pro Mikrofon
RODE VideoMic Stereo Pro Mikrofon

Bu ürün, mağazamıza 27 Şubat 2016, Cumartesi tarihinde eklenmiştir.
Yorumları görmek/eklemek için tıklayınız.

Profesyonel Stereo Video mikrofon

Stereo Videomic Pro, 2011'de piyasaya çıkan ve çıkar çıkmaz bir standart haline gelen Videomic Pro'nun ve orijinal Stereo Videomic'in başarısını devam ettiren DSLR'lar için özel olarak tasarlanmış yüksek kaliteli bir stereo mikrofondur. Stereo Videomic Pro, video fotoğrafçıların gerçekçi bir sahne yaratabilmek için elzem olan atmosferik ambiyans ve müzik kayıtları için ideal bir mikrofondur.

İki adet, yüksek hassasiyetli, XY şeklinde konumlandırılmış, matched pair ½”cardioid condenser kapsül kullanan Stereo VideoMic Pro son derece doğal bir derinliğe sahip olan geniş bir stereo imaja sahiptir.

Entegre şok emici sayesinde vibrasyon ve mekanik kullanım gürültüleri izole edilmekte ve temiz bir kayıt alınabilmektedir. Ek olarak çok sarmallı, hafif ve sağlam ses kablosu mükemmel bir akustik izolasyon sağlayarak standart ses kablolarından çok daha az ses kaçağı sağlamaktadır.

Kullanıcı dostu olarak tasarlanmış arka panelde güç ve EQ ayarları bulunmaktadır. 75 Hz'lik yüksek geçirgen filtre klima, trafik gürültüsü ve benzeri istenmeyen alçak frekans gürültü kaynaklarını filtrelemek için kullanılabilir. 

-10 db PAD düğmesi ile mikrofonun hassasiyeti düşürülerek, canlı konser kaydı veya spor karşılaşmaları gibi yüksek seviyeli kaynakları distorsiyona girmeden kayıt etme imkanı sağlanır.

Aynen VideoMic Pro'da olduğu gibi Stereo VideoMic Pro da +20dB seviye boost düğmesi ile DSLR kameralardan daha yüksek kaliteli kayıt alabilmek mümkündür. Aktif duruma getirildiğinde kameranın düşük kaliteli preamp'i devre dışı bırakılarak daha düşük dip gürültüsü ve temiz ses elde edilir.


ÖZELLİKLER
X/Y kondansatör mikrofon
Braoadcast kalitesi
Alüminyum gövde 
9V pille çalışma
Entegre wind-shield ve kamera shoe-mount 
Low Noise devre tasarımı
10 yıl garanti 
Line In / mikrofom girişi olan dijital video kameralar ile uyumlu

TEKNİK ÖZELLİKLER
Tür: Kardioid
Frekans cevabı: 40Hz - 20kHz, selectable Hi Pass Filtre, @ 75 Hz 12 dB/octave
Güç gereksinimi: 9V DC Alkalin Pil
Çıkış empedansı: 200 ohm.
Sinyal/gürültü: 73 dB
Eşdeğer gürültü: 20 dBA SPL (IEC651)
Maksimum SPL: 134 dB (@ %1 THD)
Hassasiyet: -38 dB 1V/Pascal (12.6mV/Pa @94dB SPL) +/-2dB @ 1kHz
Dinamik alan: 100 dB (IEC651)

Yorumlar
Henüz bir ürün yorumu bulunmamaktadır.

Ürünler hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmak için tıklayınız.

  HizmetlerimizFirmamızın Türkiye genelinde servis ağı olup, Fotoğraf kağıdı, film, ecza, profesyonel film, aksesuar ve digital fotoğraf makinelerinin ve bilumum fotoğraf malzemelerinin toptan ve perakende satışını yapmaktadır. Ayrıca, YURTDIŞI ( KKTC Dahil) firmalarına TAX FREE faturası ile satış yapılmaktadır.
  İletişim  (212) 514 30 40
  (212) 513 64 69
  info@yuvamfoto.com
Bilgiler Ekstralar Hesabım Müşteri Servisi


Yuvam Foto © Copyright 2018