Yuvam Foto
 
DSLR Makine Lensleri
Nikon AF-S NIKKOR 35mm f/1.8G ED 2,299.00 TL
Nikon AF-S NIKKOR 35mm f/1.8G ED
Nikon AF-S NIKKOR 35mm f/1.8G ED

Bu ürün, mağazamıza 17 Ekim 2014, Cuma tarihinde eklenmiştir.
Yorumları görmek/eklemek için tıklayınız.

Parlak f/1,8 diyafram ve klasik 35 mm odak uzaklığı ile hızlı FX biçimli objektif.

Klasik odak uzaklığı ve diyafram hızının güçlü bir kombinasyonunu sunan bu çok yönlü ve hafif objektif, geniş manzaraların yanı sıra sokak fotoğrafçılığı ve çevre portreleri için idealdir.

35 mm odak uzaklığı zamansız, ilgi çekici resimler oluştururken, f/1.8 hızındaki hızlı maksimum diyafram güzel düzgün ışık noktaları ve net zayıf ışık çekimleri sunar. Yüksek çözünürlüklü sensörleri ve büyük ölçüde taşınabilir yapıyı barındırmak için tasarlanan optiklerle, bu objektif size farklı sahneleri tüm parlaklığıyla yakalama özgürlüğü verir.Hızlı 35 mm FX biçimli ana objektif (Bir Nikon DX biçimli SLR ile kullanıldığında 52,5 mm): Sokak fotoğrafçılığı, çevre portreleri ve manzaralar için ideal olan orta geniş açılı bir perspektif sunar.

Klasik estetik: Zamansız, ilgi çekici resimler çekin. 35 mm odak uzaklığı, konu yakınlığından ödün vermeden çevreyi çekmek istediğinizde harika bir seçenektir.

f/1.8 hızından hızlı maksimum diyafram:Güzel ve düzgün ışık noktaları, farklı konu/arka plan ayrımı, daha yüksek deklanşör hızları, zayıf ışıkta net çekimler ve parlak vizör görüntüsü sağlar.

Süper optik performans: Noktasal ışık kaynakları minimum düzeyde çizgi halinde yayılan parlama üretir. Optik yapıda net, parlak resimler için bir ED cam elemanı ve bir asferik objektif elemanı bulunur.

Yüksek çözünürlüklü resimler: Bugünün yüksek çözünürlüklü sensörlerini barındıracak şekilde tasarlanan bu objektif, çerçeve genelinde harika netlik ve kontrast ortaya çıkarır, çarpıcı fotoğraflar ve HD videolar sunar.

Kompakt ve hafif: Profesyonel rakiplerinden önemli ölçüde daha hafif ve daha kompakt olan bu objektif, ihtiyacınız olan taşınabilirliği sunuyor.

SWM (Sessiz Dalga Motoru) Sessiz ve hassas bir otomatik netleme için.

Minimum netleme mesafesi: 0,25 m.

İki netleme modu: M/A (manuel-öncelikli otomatik netleme) ve M (manuel netleme).

Teknik Özellikler

Odak uzaklığı 35 mm
Maksimum diyafram f/1,8
Minimum diyafram f/16
Objektif yapısı 8 grupta 11 eleman (1 ED objektif elemanı ve 1 asferik objektif elemanı içinde)
Görüş açısı 63° (Nikon DX biçimi ile 44°)
Minimum netleme mesafesi 0,25 m (0,82 ft): odak düzleminden mesafe
Maksimum reprodüksiyon oranı 0,24x
Diyafram bıçağı sayısı 7 (yuvarlak diyafram açıklığı)
Filtre boyutu 58 mm (P = 0,75 mm)
Çap x uzunluk (objektif yuvasından uzatma) Yaklaşık 72 mm maksimum çap × 71,5 mm (fotoğraf makinesi objektif bayonet halkasından uzaklığı)
Ağırlık Yaklaşık 305 gr (10,8 ons)
Verilen aksesuarlar 58 mm LC-58 Geçmeli Ön Objektif Kapağı, LF-4 Arka Objektif Kapağı, HB-70 Parasoley, CL-0915 Esnek Objektif Kılıfı

Yorumlar
Henüz bir ürün yorumu bulunmamaktadır.

Ürünler hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmak için tıklayınız.

  HizmetlerimizFirmamızın Türkiye genelinde servis ağı olup, Fotoğraf kağıdı, film, ecza, profesyonel film, aksesuar ve digital fotoğraf makinelerinin ve bilumum fotoğraf malzemelerinin toptan ve perakende satışını yapmaktadır. Ayrıca, YURTDIŞI ( KKTC Dahil) firmalarına TAX FREE faturası ile satış yapılmaktadır.
  İletişim  (212) 514 30 40
  (212) 513 64 69
  info@yuvamfoto.com
Bilgiler Ekstralar Hesabım Müşteri Servisi


Yuvam Foto © Copyright 2018