Yuvam Foto
 
Diğer
Nikon WU-1b Kablosuz Mobil Adaptörü 265.00 TL
Nikon WU-1b Kablosuz Mobil Adaptörü
Nikon WU-1b Kablosuz Mobil Adaptörü

Bu ürün, mağazamıza 03 Şubat 2015, Salı tarihinde eklenmiştir.
Yorumları görmek/eklemek için tıklayınız.

WU-1b Kablosuz Mobil Adaptörü, belirli Nikon dijital fotoğraf makineleri ve Android™ veya iOS çalıştıran akıllı bir mobil cihaz* arasında bir kablosuz bağlantı kurmanıza izin veren bir USB güvenlik cihazıdır. Adaptörü, fotoğrafları doğrudan bir akıllı telefona veya tablete aktarmak veya akıllı cihazınız** yoluyla uzaktan fotoğraf makinenizi kontrol etmek için kullanabilirsiniz.

Nerede olursanız olun, adaptör görüntüleri uğraşmadan aktarmanıza izin verir: bunu harici bir Wi-Fi etkin noktaya bağlamanıza gerek yoktur ve fotoğraf makinesinden güç alır. İster akıllı cihazınıza paylaşabilmeniz için fotoğrafları gönderin, ister fotoğraf makinenizin bellek kartında yer açmak için görüntüleri aktarın, hepsini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Adaptör ayrıca uzaktan** fotoğraf makinenizi kontrol etmenize izin verir. Kendi resminizi çekmek veya çekmeden önce görüntüleri daha büyük tablet ekranında ön izlemek isterseniz, bu onu sahip olmanız gereken akıllı bir aksesuar haline getirir.

Kompakt Kablosuz Mobil Adaptörü ile yerleşik Wi-Fi bağlantısı. Bir Nikon fotoğraf makinesi ve bir akıllı telefon veya tablet* arasında doğrudan bir bağlantıya izin verir.

Fotoğraf makinesinden güç alır: pile gerek duymaz.

Kolay aktarım: yüksek kaliteli fotoğraflar doğrudan fotoğraf makinenizden sosyal medya yoluyla paylaşılmalarını kolaylaştırmak için bir akıllı cihaza gönderilebilir, fotoğraf paylaşımına ve depolama sitelerine yüklenebilir veya e-posta yoluyla gönderilebilir.

Uzaktan fotoğraf makinesi kumandası**:WU-1b'yi akıllı cihazınız yoluyla fotoğraf makinenizi kontrol etmek için kullanabilirsiniz. Kendi resimleriniz ve grup çekimleri için kusursuz.

Akıllı cihazınızda görüntüleri ön izleme veya düzenleme: uzaktan çekim yaparken akıllı telefonunuzu veya tabletinizi görüntüleri ön izlemek için kullanın veya daha detaylı çekimleri düzenlemek için tabletinizdeki daha büyük ekranın avantajından yararlanın.

Kolay yedekleme: fotoğraflarınızı akıllı cihazınıza kaydederek fotoğraf makinenizin bellek kartında boş alan yaratın.

Uyumluluk: WU-1b şu anda akıllı telefonlar için iOS 6 ve Android OS 2.3 veya üzerini ve tabletler için Android OS 3.0 veya üzerini destekler.

Yazılım: bir Kablosuz Mobil Adaptörü Yardımcı Programı, akıllı cihazınıza ücretsiz olarak indirilebilir.

Kolay donanım yazılımı güncellemeleri:donanım yazılımı akıllı cihazınız yoluyla kolaylıkla güncellenebilir.

 

* iOS ve Android akıllı cihazlarla uyumlu. Bu özellik, Google Play™ ve iTunes Store®'dan ücretsiz olarak indirilebilecek atanmış bir uygulamanın kullanımını gerektirir. 
Android, Google, Google Play, YouTube ve diğer markalar Google Inc.'nin ticari markalarıdır.

** İsteğe bağlı WU-1b Kablosuz Mobil Adaptörünü fotoğraf makinenize bağlamak, kablosuz LAN'a sahip akıllı cihazınızın fotoğraf makinenizi uzaktan kontrol etmesine imkân tanır. Deklanşör bırakmayı yapabilir, bir netleme noktası seçebilir ve Süre modunda çekim yapabilirsiniz.

Android market veya App Store’dan Wireless Mobile Adapter Utility uygulamasını indirmek gereklidir. Mobil Adaptörlerin kablosuz bağlantı mesafesi maksimum 10-15 metre’dir.

Not: Bilgisayarlara bağlanması söz konusu değildir!

Uyumlu Modeller: D600, D610, Nikon 1 J3, Nikon 1 S1, Nikon 1 V2, Nikon 1 AW1


Yorumlar
Henüz bir ürün yorumu bulunmamaktadır.

Ürünler hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmak için tıklayınız.

  HizmetlerimizFirmamızın Türkiye genelinde servis ağı olup, Fotoğraf kağıdı, film, ecza, profesyonel film, aksesuar ve digital fotoğraf makinelerinin ve bilumum fotoğraf malzemelerinin toptan ve perakende satışını yapmaktadır. Ayrıca, YURTDIŞI ( KKTC Dahil) firmalarına TAX FREE faturası ile satış yapılmaktadır.
  İletişim  (212) 514 30 40
  (212) 513 64 69
  info@yuvamfoto.com
Bilgiler Ekstralar Hesabım Müşteri Servisi


Yuvam Foto © Copyright 2018