Yuvam Foto
 
Compact
Nikon Coolpix A900 1,999.00 TL
Nikon Coolpix A900
Nikon Coolpix A900
Nikon Coolpix A900
Nikon Coolpix A900
Nikon Coolpix A900

Bu ürün, mağazamıza 31 Ocak 2017, Salı tarihinde eklenmiştir.
Yorumları görmek/eklemek için tıklayınız.

COOLPIX A900, kompakt bir gövdede olağanüstü performans sunuyor.

Her yaşam tarzına uygun olması için cebinize sığacak boyuta sahip bir gövdede üstün kaliteli NIKKOR optiklerinin keyfini çıkarın: 70x Dynamic Fine Zoom'a¹ genişletilebilen yüksek güçlü 35x optik zoom objektifiyle nefes kesici seyahat sahnelerini en ince ayrıntılarıyla çekin veya unutulmayacak anları net 4K UHD filmlerde yakalayın. Eğilebilen ekran ve manuel pozlama modlarıyla (P/S/A/M) yaratıcılığınızı konuşturun ve SnapBridge ile fotoğraf makinenizi akıllı cihazınıza bağlı tutun.

Yüksek hızlı AF ile her an çekim yapmaya hazır olun, Geri-adımlı zoom düğmesiyle bir konuyu kolayca tekrar yakalayın ve hiç zorlanmadan etkileyici Hızlı atlamalı filmler oluşturun.

20,3 megapiksel çözünürlüklü A900, hayatı yaratıcı bir biçimde yakalamanıza imkan sağlar.

SON DERECE ŞIK BİR GÖVDEDE GÜÇLÜ NIKKOR OPTİKLERİ

Fotoğraf makinesinin küçük gövdesi sizi yanıltmasın; bu gövdeye sığdırılan NIKKOR optiklerinin gücüyle kristal berraklığında görüntüler ve akıcı filmler yakalayabilirsiniz. Klasik bir tasarıma sahip bu kompakt fotoğraf makinesi, sizi daha önce hiç görmediğiniz yerlere götürecek.

Seyahat ederken en uzak konuları bile yakalayın veya 70x Dynamic Fine Zoom'a¹ genişletilebilen NIKKOR 35x optik zoom objektifinin gücüyle etkinlik ve kutlamalara yakından bakın. Geniş açı 24 mm ile süper telefoto 840 mm arası görüş açılarını (35 mm biçimi eşdeğeri) kapsayarak aksiyonun her bir anını kolaylıkla yakalamanıza ve objektife yaklaşık 1 cm'ye kadar yakın makro konuları çekmenize imkan sağlar.

YÜKSEK PERFORMANSLI TİTREŞİM AZALTMA (VR)

Yüksek performanslı titreşim azaltma özelliğinin tam zoom'da bile makine sarsıntısını azaltma kapasitesi sayesinde küçük bir fotoğraf makinesi gövdesinde bile çekimleriniz net, filmleriniz akıcı olur. Objektif kaydırmalı VR ve Elektronik VR birlikte çalışarak 4,0 duraklama daha hızlı bir deklanşör hızına eşdeğer (CIPA standardına göre maksimum telefoto konumunda ölçülmüştür) bir efekt sağlar; böylece net durağan görüntüler elde edebilirsiniz. 5 Eksenli karma VR sistemi film çekimi sırasında fotoğraf makinesini sabitleyerek kayıtlarınızın her zaman keskin olmasını sağlar.

20,3 MEGAPİKSEL, ARKAPLAN AYDINLATMA CMOS GÖRÜNTÜ SENSÖRÜ

Yüksek megapiksel sayısıyla olağanüstü performans ve düşük kumlanmaya sahip keskin çekim güvencesi sunan güçlü Arkaplan aydınlatma CMOS görüntü sensörü, az ışıklı koşullarda bir avantaj daha sağlar. Karanlık çekim koşullarında bile son derece yüksek çözünürlüklü çekimler yapabilirsiniz.

4K UHD FİLM KAYDI

Özel Film kayıt düğmesine tek bir dokunuşla üstün kaliteye sahip stereo sesli 4K UHD filmler (3840x2160/30p) çekmeye başlayın. Kaydı duraklatma işlevi, çekime ara vermenize ve aynı filmi devam ettirmenize imkan tanır. Ayrıca film izleme sırasında durağan görüntüler kaydedebilir veya Film düzenleme işlevini kullanarak kaydetmek istediğiniz aksiyonun öncesi ya da sonrasındaki gereksiz metrajları silebilirsiniz.

SNAPBRIDGE

SnapBridge, kameranız ile akıllı telefon veya tabletiniz arasında sürekli ve düşük güç tüketen bir bağlantı sağlayarak fotoğrafçılık hayatınız üzerinde kolay bir kontrol olanağı sunar. Artık fotoğraf çektiğiniz sırada görüntüleri akıllı cihazınızla senkronize edebilir, Nikon kalitesindeki fotoğrafları anında paylaşabilirsiniz. Ayrıca fotoğraf makinenizin fonksiyonlarını telefonunuzdan kontrol edebilir, fotoğraf makinenizi güncel tutabilir ve daha pek çok özellikten faydalanabilirsiniz.

Android cihazlara yönelik uygulama kullanıma hazır. iOS uygulaması ise Ağustos, 2016 itibarı ile App Store® üzerinden hizmetinize sunulacak.

HIZLI YANIT SÜRESİ

Bir çekimi tekrarlama şansınız olmadığında o mükemmel anı asla kaçırmamak için hızlı ve çabuk tepki veren bir fotoğraf makinesine ihtiyaç duyarsınız.

HIZLI ATLAMALI FİLM VE ZAMAN ARALIKLI FİLM

Büyüleyici Hızlı atlamalı ve Zaman aralıklı filmleri kolayca oluşturun. Hızlı atlamalı filmler, kaydedilen bir filmden durağan görüntüler alarak saniyede 30 veya 25 kare hızıyla akan bir film oluşturur. Sabit pozisyonlu normal bir Zaman aralıklı filmin aksine Hızlı atlamalı filmlerde, farklı bakış açılarından kayıt yaparak kompozisyonu değiştirebilirsiniz. Zaman aralıklı film özelliğinde, aralıklı zaman çekimiyle yakalanmış durağan görüntülerden otomatik olarak 10 saniyelik bir film oluşturulur. Şehir manzarası, Manzara veya Gün batımı gibi bir çekim sahnesi seçmeniz yeterlidir; en uygun aralık sizin için ayarlanır.

TAM DENETİM VE AYAR KADRANI

Fotoğraf makinenizin üstündeki mod ayar düğmesiyle pozlama modlarına (P/S/A/M) kolayca erişip deklanşör hızını veya diyaframı manuel olarak kontrol edebilir; ayar kadranını kullanarak deklanşör hızını veya diyafram değerini değiştirebilirsiniz. Manuel kontroller, önemli anları yakalamanıza yardımcı olur (örneğin hızlı hareket eden konuların fotoğrafı çekilirken bulanıklaşmadan kaçınmak için deklanşör hızının artırılması gerekir). Ayar kadranıyla çeşitli işlevlere hızla erişebilirsiniz: Bir menü veya ayar görüntülendiğinde ayar kadranını veya çoklu seçiciyi döndürerek bir seçeneği belirleyebilir, ayrıca ayar kadranını izleme modunda yakınlaştırmayı ayarlamak ve filmleri ileri ya da geri sarmak için kullanabilirsiniz. Artık menüler arasında kaydırarak gezinmenize gerek yok; çevirmeniz yeterli.

¹ Dynamic Fine Zoom büyütmesi, optik zoom'un maksimum geniş açı konumundan hesaplanmıştır.


Yorumlar
Henüz bir ürün yorumu bulunmamaktadır.

Ürünler hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmak için tıklayınız.

  HizmetlerimizFirmamızın Türkiye genelinde servis ağı olup, Fotoğraf kağıdı, film, ecza, profesyonel film, aksesuar ve digital fotoğraf makinelerinin ve bilumum fotoğraf malzemelerinin toptan ve perakende satışını yapmaktadır. Ayrıca, YURTDIŞI ( KKTC Dahil) firmalarına TAX FREE faturası ile satış yapılmaktadır.
  İletişim  (212) 514 30 40
  (212) 513 64 69
  info@yuvamfoto.com
Bilgiler Ekstralar Hesabım Müşteri Servisi


Yuvam Foto © Copyright 2018