Yuvam Foto
 
Compact
Nikon Coolpix A100 549.00 TL
Nikon Coolpix A100
Nikon Coolpix A100
Nikon Coolpix A100

Bu ürün, mağazamıza 18 Ekim 2017, Çarşamba tarihinde eklenmiştir.
Yorumları görmek/eklemek için tıklayınız.

Şık, ince ve kullanımı basit COOLPIX A100, cebinize veya çantanıza kolayca sığar.

20,1 megapiksel çözünürlüklü CCD sensörle her zaman unutamayacağınız görüntüler çekeceksiniz ve 10x Dynamic Fine Zoom'a genişletilebilen NIKKOR 5x optik zoom objektif¹, ailenizin ve arkadaşlarınızın harika yakın çekimlerini yapmanıza yardımcı olur. Çekim yaparken Özel efektlerle eğlenin ya da fotoğrafları, fotoğraf makinesinde daha iyi hale getirmek için Hızlı efektlerle yaratıcılığınızı konuşturun.

Otomatik sahne seçimi ayarları en iyi duruma getirmek için en uygun sahne modunu seçerken Panorama yardımı seyahatiniz boyunca etkileyici sahneler yakalar. Üstelik tek bir düğmeye dokunarak HD filmler çekebilir, Bulanıklık azaltma moduyla görüntülerin temiz ve net kalmasını sağlayabilirsiniz.

COOLPIX A100 ile yaşamı akışında yakalayın.

İNCECİK, ŞIK VE KULLANIMI KOLAY

Her yere götürebileceğiniz küçük ve şık tasarımlı bu fotoğraf makinesinin ağırlığını (pil ve SD kart dahil olmak üzere yalnızca 119 g) cebinizde ya da çantanızda neredeyse hiç hissetmezsiniz. Kullanımı basit olduğundan özel anlarınızı yakalamak için her an hazır olursunuz.

NIKKOR 5X OPTİK ZOOM OBJEKTİF

10x Dynamic Fine Zoom'a genişletilebilen NIKKOR 5x optik zoom objektifle¹ (35 mm biçiminde 26-130 mm eşdeğeri), harika grup fotoğrafları ve keskin yakın çekim portreler çekin. Aksiyona daha da yakınlaşmanızı sağlar ve unutulmayacak yüz ifadeleri yakalamanıza yardımcı olur.

20,1 ETKİN MEGAPİKSELLİ CCD GÖRÜNTÜ SENSÖRÜ

Görüntü sensörünün yüksek megapiksel sayısı, büyültüldüğünde harika görünen yüksek çözünürlüklü net görüntüler elde etmenizi sağlar.

OTOMATİK SAHNE SEÇİMİ

Portre, Gece Manzarası veya Yakın Çekim gibi sahne modlarından en uygun olanını sizin yerinize otomatik olarak seçen Otomatik sahne seçimi ile harika fotoğraflar çekmek kolaydır. Fotoğraf makinenizde Spor, Kumsal, Evcil Hayvan Portresi gibi çekim koşullarınızla eşleştirilebilecek 16 sahne modu vardır. Bu modların her biri, belirli koşullar için en iyi pozlamayı elde etmek üzere fotoğraf makinesi ayarlarını en iyi duruma getirdiğinden zorlu koşullarda bile net fotoğraflar çekebilirsiniz.

PANORAMA YARDIMI

Tatilde karşılaşacağınız nefes kesici sahneler, fotoğraf makinesinde birden çok fotoğrafı birleştirerek tek bir büyüleyici panorama oluşturan Panorama yardımı ile sonsuza dek ölümsüzleştirilebilir.

BULANIKLIK AZALTMA MODU

Çocuklar veya evcil hayvanlar çok hızlı hareket ederken bile makine sarsıntısını ve konu hareketlerini telafi eden Bulanıklık azaltma modu ile her zaman daha keskin görüntüler elde edin.

ÖZEL EFEKTLER

Fotoğraflarınıza yaratıcılığınızı eklemenize olanak sağlayan Özel efektler ile eğlenceli zaman geçirin. Çekim yaptığınız sırada uygulayabileceğiniz Yumuşak, Nostaljik sepya veya siyah-beyaz bir görüntüde bir rengi öne çıkaran Seçici renk gibi 8 efektten birini seçin.

HIZLI EFEKTLER

Az önce çektiğiniz fotoğrafları geliştirerek yaratıcılığınızı keşfetmek ister misiniz? Görüntülerinize farklı bir hava katmak için Balık gözü, görüntünüzü minyatür bir sahneye dönüştüren Minyatür efekti veya fotoğrafınızın bir sanat eseri gibi görünmesini sağlayan Tablo efektini de içeren 6 Hızlı efektten birini deneyin.

BÜYÜLEYİCİ RÖTUŞ

Göz Farı, Rimel veya Pudra seçenekleriyle makyaj ekleyebilen veya göz altı torbalarını gizleyebilen 12 adet çekim sonrası Büyüleyici rötuş efektiyle portrelerinizi kusursuz hale getirin.

HEDEF BULAN AF

Hızlı ve hassas otomatik netleme sayesinde fotoğraf makineniz, otomatik olarak konunuzu algılayarak netleme yaptığından konunuzu net bir şekilde yakalamak kolaydır.

HD FILM KAYDI (720P)

Aile kutlamalarının veya unutulmaz anların tüm eğlencesini, özel film kayıt düğmesine yalnızca bir kez dokunarak akıcı HD filmler halinde kolayca kaydedin.

UZUN PIL ÖMRÜ

Tam pil şarjı yaklaşık 250 fotoğraf veya yaklaşık bir saat film çekmenize imkan sağladığından aksiyon başladığında çekime hep hazır olacaksınız.

AKILLI PORTRE MODU

Akıllı portre sistemindeki otomatik işlevler, kusursuz portreler çekmeyi çocuk oyuncağı haline getiriyor. Gülümseme zamanlayıcı, konunun gülümsediğini fark ettiğinde çekim yaparken Göz kırpma kontrolü, fotoğrafı çektiğiniz sırada konunuzun gözünün kapalı olduğunu algıladığında size bir uyarı mesajı sağlar. Böylelikle fotoğrafı incelemeyi beklemeden çekimi anında tekrar edebilirsiniz.

NIKON IMAGE SPACE

Görüntü depolama ve paylaşım sitemiz olan NIKON IMAGE SPACE ile Nikon kullanıcıları 20 GB'a kadar ücretsiz çevrimiçi bulut depolama alanı elde edebilir. www.nikonimagespace.com adresinden daha fazla bilgi edinin.


Yorumlar
Henüz bir ürün yorumu bulunmamaktadır.

Ürünler hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmak için tıklayınız.

  HizmetlerimizFirmamızın Türkiye genelinde servis ağı olup, Fotoğraf kağıdı, film, ecza, profesyonel film, aksesuar ve digital fotoğraf makinelerinin ve bilumum fotoğraf malzemelerinin toptan ve perakende satışını yapmaktadır. Ayrıca, YURTDIŞI ( KKTC Dahil) firmalarına TAX FREE faturası ile satış yapılmaktadır.
  İletişim  (212) 514 30 40
  (212) 513 64 69
  info@yuvamfoto.com
Bilgiler Ekstralar Hesabım Müşteri Servisi


Yuvam Foto © Copyright 2018