Yuvam Foto
 
Compact
Nikon Coolpix A10 449.00 TL
Nikon Coolpix A10
Nikon Coolpix A10
Nikon Coolpix A10
Nikon Coolpix A10

Bu ürün, mağazamıza 31 Ocak 2017, Salı tarihinde eklenmiştir.
Yorumları görmek/eklemek için tıklayınız.

COOLPIX A10'un kolay ve sezgisel kullanımı, harika fotoğraflar çekmeyi eğlenceli hale getiriyor.

Kavraması kolay bir tutucu ve kullanımı kolay bir düğme düzeniyle sadelik için tasarlanmıştır. NIKKOR 5x optik zoom, harika yüz ifadelerini yakalamanıza ve her seferinde arkadaşlarınızı grup çekimlerine sığdırmanıza imkan sağlar.

6,7 cm/2,7 inç genişliğindeki LCD ekran, çerçeveleme işleminin çaba harcanmadan yapılmasını sağlar ve Otomatik sahne seçimi, çekim koşullarınız için en iyi sahne modunu seçer. Tek bir düğmeye dokunarak HD filmlere geçtiğinizde Bulanıklık azaltma modu, keskin videolar ve görüntüler elde etmeniz için makine sarsıntısını azaltır; üstelik bu fotoğraf makinesinin kullandığı AA pilleri dünyanın her yerinde bulabilirsiniz.

16,1 megapiksel çözünürlüklü COOLPIX A10 ile unutulmayacak anları kolay yoldan yakalayın.

KULLANIMI KOLAY VE 16,1 ETKİN MEGAPİKSEL

Kullanım kolaylığı ve 16,1 megapiksel çözünürlüklü güçlü bir görüntü sensörünün bir araya gelmesi sayesinde yüksek çözünürlüklü harika görüntüleri büyük bir zevkle çekebilirsiniz.

KAVRAMASI KOLAY TUTUCU VE KULLANIMI KOLAY DÜĞME DÜZENİ

Rahat kavranan tutucu sayesinde fotoğraf makineniz sabit kalarak daha net fotoğraflar çekmenizi sağlarken sade ve işlevsel düğme düzeni kullanımı son derece kolay bir hale getirir.

NIKKOR 5X OPTİK ZOOM OBJEKTİF

NIKKOR 5x optik zoom objektifin (35 mm biçiminde 26-130 mm eşdeğeri) geniş açısı, arkadaşlarınızla geniş açılı grup fotoğrafları çekme esnekliği sağlamakla kalmaz, bulanık görüntüler çekme konusunda endişelenmeden uzaktaki konuları yakınlaştırmanızı mümkün kılar.

YAKLAŞIK 230 K-NOKTA 6,7 CM/2,7 İNÇ TFT LCD EKRAN

Büyük ve parlak LCD ekran, film ve görüntü çekimi sırasında çerçeveleme yapılmasını kolaylaştırır ve izleme modunda incelemek için net bir görüntü sağlar.

OTOMATİK SAHNE SEÇİMİ

Manzara, Gece portresi veya Yakın Çekim gibi sahne modlarından çekim koşulunuz için en uygun olanı sizin yerinize otomatik olarak seçen Otomatik sahne seçimi ile kolay yoldan fotoğraf çekin. Fotoğraf makineniz, çekim yaptığınız koşullarla eşleştirilebilecek 15 sahne moduna sahiptir. Bu modların her biri, belirli koşullar için en iyi pozlamayı elde etmek üzere fotoğraf makinesi ayarlarını en iyi duruma getirdiğinden zorlu koşullarda bile daima güzel fotoğraflar çekebileceksiniz.

HD FİLM KAYDI (720P)

Özel film kayıt düğmesiyle fotoğraf çekiminden kolayca geçiş yaparak arkadaşlarınızla ve ailenizle yaşadığınız tüm eğlenceli anları akıcı HD filmler halinde kaydedin.

BULANIKLIK AZALTMA MODU

Çocuklar veya evcil hayvanlar gibi hareketli konuları mı çekiyorsunuz? Bulanıklık azaltma modu, makine sarsıntısı ve konu hareketini telafi ederek daha keskin sonuçlar elde etmenizi sağlar.

ÖZEL EFEKTLER

Konunuzu ve aynadaki yansımasını tekli çekimde gösteren Ayna efekti, siyah-beyaz bir görüntüde bir rengin parlak bir şekilde öne çıkmasını sağlayan Seçici renk veya fotoğraflarınıza çarpıcı bir hava katan Yüksek kontrastlı monokrom gibi çeşitli yaratıcı efektlerle görüntülerinizi çekimden önce geliştirebilirsiniz. Fotoğrafçılık tarzınızı ifade ederken hayallerinize daha çok yer verin.

HIZLI EFEKTLER

Çektiğiniz bir karenin görünümünü değiştirmek mi istiyorsunuz? Fotoğraf makinesinde Balık gözü, Minyatür efekti, Oyuncak fotoğraf makinesi efekti ve Çapraz işlem gibi Hızlı efektler ekleyerek görüntülerinize benzersiz bir tarz kazandırabilirsiniz.

AKILLI PORTRE MODU

Akıllı portre sistemindeki otomatik işlemler, şık portreler elde etmeyi kolaylaştırır. Gülümseme zamanlayıcı, konunun gülümsediğini fark ettiğinde çekim yaparken Göz kırpma kontrolü, fotoğrafı çektiğiniz sırada konunuzun gözünün kapalı olduğunu algıladığında size bir uyarı mesajı görüntüler. Böylelikle fotoğrafı incelemeyi beklemeden çekimi anında tekrar edebilirsiniz. Ten yumuşatma efekti gelişmiş yüz algılama ve ten tonu pozlama kontrolüyle sunulduğundan portre konularınız her zaman kusursuz görünür.

HAFIF VE KOMPAKTTIR; AA PILLERLE ÇALIŞIR

Yalnızca 160 g ağırlığa ve cebinize ya da çantanıza sığacak kompakt bir tasarıma sahip fotoğraf makineniz, dünyanın neresine giderseniz gidin kolayca bulabileceğiniz AA pillerle çalıştığından mükemmel bir anı kaçırma konusunda endişelenmenize asla gerek kalmaz.

NIKON IMAGE SPACE

Görüntü depolama ve paylaşım sitemiz olan NIKON IMAGE SPACE ile Nikon kullanıcıları 20 GB'a kadar ücretsiz çevrimiçi bulut depolama alanı elde edebilir. www.nikonimagespace.com adresinden daha fazla bilgi edinin.


Yorumlar
Henüz bir ürün yorumu bulunmamaktadır.

Ürünler hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmak için tıklayınız.

  HizmetlerimizFirmamızın Türkiye genelinde servis ağı olup, Fotoğraf kağıdı, film, ecza, profesyonel film, aksesuar ve digital fotoğraf makinelerinin ve bilumum fotoğraf malzemelerinin toptan ve perakende satışını yapmaktadır. Ayrıca, YURTDIŞI ( KKTC Dahil) firmalarına TAX FREE faturası ile satış yapılmaktadır.
  İletişim  (212) 514 30 40
  (212) 513 64 69
  info@yuvamfoto.com
Bilgiler Ekstralar Hesabım Müşteri Servisi


Yuvam Foto © Copyright 2018