Yuvam Foto
 
Tepe Flaşlar
Nikon SB-700 1,299.00 TL
Nikon SB-700
Nikon SB-700
Nikon SB-700

Bu ürün, mağazamıza 14 Ekim 2014, Salı tarihinde eklenmiştir.
Yorumları görmek/eklemek için tıklayınız.

Nikon FX ve DX biçimli tek lensli reflekslerle ve Nikon Creative Lighting System ile uyumlu, çok yönlü, kullanımı kolay Speedlight flaş birimi. Son derece sezgisel bir kullanımı olan bu ürün, ışığın kalitesini ve yönünü yönetmeyi kolaylaştıran bir dizi gelişmiş işleve sahiptir. Üç aydınlatma düzeni sayesinde flaş kapsamını tamamıyla kontrol edebilirsiniz ve kolayca erişilebilen A:B modu, birden çok flaş biriminin kablosuz kontrol edilebilmesini sağlar. Kompakt bir gövdeye sahip bu ürün, yaratıcı çekimler yapmak istediğinizde veya zorlu aydınlatma koşullarında daha dengeli görüntüler elde etmek istediğinizde elinizde bulunması gereken ideal gereçtir.

Çok yönlü I-TTL (akıllı TTL) Speedlight flaş birimi FX ve DX biçimli tek lensli reflekslerle ve Nikon Creative Lighting System ile uyumludur.

Çok adımlı güçlü zoom, 24-120 mm'lik geniş bir resim açısını kapsar.

Sezgisel kullanım: Geniş okuması kolay LCD ekran ve rahatça erişilebilen konumlara yerleştirilen kontroller, ayarları değiştirmeyi kolaylaştırır.

Kılavuz numarası: 25(DENGELİ)/28 (STD)/30 (CW) (FX biçimi, ISO 100, m, 35 mm'de). Maksimum kılavuz numarası: 38 (STD, FX biçimi, ISO 100, m, 120 mm'de).

Merkez ağırlıklı, Dengeli ve Standart aydınlatma düzenleri arasından çekim yapılan koşullara uygun olanı seçilebilir.

Yüksek hızlı döngü süresi: NiMH veya alkalin piller kullanılırken yaklaşık 2,5 saniye ve lityum pillerle yaklaşık 3,5 saniye.

Hızlı kablosuz kontrol için A:B modusayesinde, A ve B grubu Speedlight flaş birimlerinin ışık oranları kontrol edilebilir.

Donanım yazılımı, bağlı fotoğraf makinesindeki depolama ortamı üzerinden yükseltilebilir.

Otomatik termal koruma sistemi: Yoğun kullanım sırasında aşırı sıcaklık oluşması durumunda uyarı verir ve gerekirse döngü süresini uzatır.

Otomatik filtre algılama: Speedlight flaş birimi bağlandığı fotoğraf makinesinin renk sıcaklığı ayarlarını kullanılan filtrenin ayarlarına göre otomatik olarak ayarlar.

AF Yardımcılı aydınlatma: 24-135 mm'lik* odak uzaklığını kapsar. Multi-CAM3500 AF sensörlerle uyumludur.

Elektronik Yapı Otomatik IGBT ve devre serisi
Flaş Pozlama Kontrolü Kameranın senk. modları: Yavaş senk., Yavaş senkronda kırmızı göz azaltma,Arka perde senk., Arka perde yavaş senkronda çekim fonksiyonları: Otomatik FP Yüksek hız senk., FV flaş kilidi
Kılavuz Numarası 28/92 (ISO 100, m/ft.), 39/128 (ISO 200, m/ft.)
Flaş Menzili Geniş 24-120mm zoom aralığını kaplayan çoklu basamaklı otomatik zoom
Tekrar dolma zamanı NiMH veya alkalin piller ile yaklaşık 2.5 sn , Lithium piller ile 3.5 sn
Flaş sayısı Yaklaşık 160 (Alkaline) 260 (NiMH)
Ağırlık (Pil, hafıza kartı ve gövde kılıfı olmadan) Yaklaşık 360g (14.6 oz.)
Diğer özellikler Hazır ışık, Termal Cut-out fonksiyonu, DSLR ile uyumlu yazılım güncelleme, Sert renkli filtreler
Boyutları Yaklaşık 71.0 x 126.0 x 104.5 mm
Güç Gereksinimi Dört adet AA-1.5V pil
Dahili Aksesuarlar Speedlight standı AS-22, Nikon Diffusion Dome SW-14H, Akkor filtre SZ-3TN, Floresan Filtre SZ-3FL, Yumuşak kılıf SS-700


Yorumlar
Henüz bir ürün yorumu bulunmamaktadır.

Ürünler hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmak için tıklayınız.

  HizmetlerimizFirmamızın Türkiye genelinde servis ağı olup, Fotoğraf kağıdı, film, ecza, profesyonel film, aksesuar ve digital fotoğraf makinelerinin ve bilumum fotoğraf malzemelerinin toptan ve perakende satışını yapmaktadır. Ayrıca, YURTDIŞI ( KKTC Dahil) firmalarına TAX FREE faturası ile satış yapılmaktadır.
  İletişim  (212) 514 30 40
  (212) 513 64 69
  info@yuvamfoto.com
Bilgiler Ekstralar Hesabım Müşteri Servisi


Yuvam Foto © Copyright 2018