Yuvam Foto
 
polarize(CPL)filtre
Marumi 77mm Circular Polarize Filtre 110.00 TL
Marumi 77mm Circular Polarize Filtre

Bu ürün, mağazamıza 23 Mart 2015, Pazartesi tarihinde eklenmiştir.
Yorumları görmek/eklemek için tıklayınız.

Polarize filtreler metal, cam, su gibi parlak yüzeylerdeki yansımaları yok ederek daha çok detay ve daha canlı renkler elde etmemizi sağlar. Daha mavi gökyüzü, daha çok ve daha beyaz bulutlar, polarize filtreler sayesinde mümkün olacaktır. Doğal yoğunluğu ve gri yapısı renk değişikliğine neden olmaz.

Filtre etkisi:2.3 ve 2.8 arası (ortalama +1.3 stop)
Marumi yüksek dereceli filtreleri özellikle dijital fotoğrafçılık için tasarlanmıştır.Her filtre özel geliştirilmiş ultra düşük yansıma önleyici kaplamalarıyla kamera CCD ve CMOS sensörlerde oluşabilecek iç yansımalarını minimize eder.Diğer anti-reflect özelliği içeren özel ince pürüzsüz çerçeve bağlantı noktaları ve cam kenarlarına uygulanan black ink yöntemiyle parlamaları eliminize eder.

Yorumlar
Henüz bir ürün yorumu bulunmamaktadır.

Ürünler hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmak için tıklayınız.

  HizmetlerimizFirmamızın Türkiye genelinde servis ağı olup, Fotoğraf kağıdı, film, ecza, profesyonel film, aksesuar ve digital fotoğraf makinelerinin ve bilumum fotoğraf malzemelerinin toptan ve perakende satışını yapmaktadır. Ayrıca, YURTDIŞI ( KKTC Dahil) firmalarına TAX FREE faturası ile satış yapılmaktadır.
  İletişim  (212) 514 30 40
  (212) 513 64 69
  info@yuvamfoto.com
Bilgiler Ekstralar Hesabım Müşteri Servisi


Yuvam Foto © Copyright 2018