Yuvam Foto
 
Kart okuyucular
Lexar microSD Memory Card Reader(Lightning Connector) 149.00 TL
Lexar microSD Memory Card Reader(Lightning Connector)
Lexar microSD Memory Card Reader(Lightning Connector)
Lexar microSD Memory Card Reader(Lightning Connector)

Bu ürün, mağazamıza 25 Kasım 2016, Cuma tarihinde eklenmiştir.
Yorumları görmek/eklemek için tıklayınız.
Artırılabilir hafıza Apple'ın ilk günden beri yanaşmadığı bir özellik. Dahili hafıza ise kullanıcılar açısından yetersiz ya da maaliyetli. Bu sorunu aşabilmenin yoluna birlikte göz atalım...

2007’de ilk iPhone tanıtıldığında bir iPhone’a hiçbir zaman artırılabilir hafıza desteği gelmeyeceği anlaşılmıştı. Kapalı işletim sistemine bir hafıza kartı aracılığı ile uygulama ya da farklı içerikler yüklenmesine sizce Apple izin verir miydi? Bırakın dahili hafızayı, iPhone’un ilk birkaç yılında Apple dışında hiçbir üretici iPhone’a uygulama yapamıyordu. Yani, App Store fikrine bile Apple sonradan ikna oldu.

Konumuza dönecek olursak, kullanıcılar artırılabilir hafızanın olmamasının sıkıntısını yıllardır çekiyor. Zaten pahalı bir cihaz olan iPhone, yüksek dahili hafıza seçenekleriyle daha da fiyatları artıyor. Birçok kullanıcı maddi nedenlerden dolayı 8GB ya da 16 GB’lık modelleri tercih etse de bir süre sonra bunlar yetersiz kalıyor.

Şimdi buna çözüm olabilecek bir aksesuar geliştirildi. Lexar’ın ürettiği microSD to Lightning Reader sayesinde, iPhone 5 ve sonrasında çıkan tüm iPhone modellerine artırılabilir hafıza ekleyebilirsiniz. Uygulaması sayesinde iOS cihazınızdaki uygulamaları kolayca üzerine kaydedebilen Lexar kart okuyucu, fotoğraf ve videolarınızı iPhone’un dahili hafızasından alarak size büyük yer kazandırıyor. Ayrıca, uygulama sayesinde App Store’dan indirilen 3. parti dosya yönetim programlarıyla da eşzamanlanabiliyor. Yani, bu programlar üzerindeki her türde dosyayı Lexar karta kaydedebilir ve kart üzerinden kullanabilirsiniz.


Yorumlar
Henüz bir ürün yorumu bulunmamaktadır.

Ürünler hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmak için tıklayınız.

  HizmetlerimizFirmamızın Türkiye genelinde servis ağı olup, Fotoğraf kağıdı, film, ecza, profesyonel film, aksesuar ve digital fotoğraf makinelerinin ve bilumum fotoğraf malzemelerinin toptan ve perakende satışını yapmaktadır. Ayrıca, YURTDIŞI ( KKTC Dahil) firmalarına TAX FREE faturası ile satış yapılmaktadır.
  İletişim  (212) 514 30 40
  (212) 513 64 69
  info@yuvamfoto.com
Bilgiler Ekstralar Hesabım Müşteri Servisi


Yuvam Foto © Copyright 2018