Yuvam Foto
 
polarize(CPL)filtre
Hoya 77mm Fusion Antistatic Circular Polarize Filtre 489.00 TL
Hoya 77mm Fusion Antistatic Circular Polarize Filtre
Hoya 77mm Fusion Antistatic Circular Polarize Filtre

Bu ürün, mağazamıza 05 Şubat 2016, Cuma tarihinde eklenmiştir.
Yorumları görmek/eklemek için tıklayınız.

EVO Antistatik Dairesel Polarize Filtre nedeniyle metalik olmayan yüzeyden yansıması polarize hale gelmiştir ışığı filtreleyerek yansımaları ve parlamayı azaltmaya yardımcı olur. Puslu koşullarda fotoğrafını çekerken bu gökyüzü ve yeşillik doygunluk yanı sıra net görüntüleri gözle görülür bir artış ile sonuçlanır. Bir dairesel polarize bir kameranın otofokus ve otomatik pozlama fonksiyonlarının tam kullanımı destekleyen bir doğrusal polarize farklıdır.

Bu filtre üzerinde EVO antistatik kaplama temizlemek için substrat kolay hale toz yanı sıra su, çizikler ve lekeler ve yardımcıları püskürtmek için yardımcı olur. Ayrıca, 16 katmanlı Super Multi-Coating tutulan kontrast ve netlik için yüzey yansımaları ve hayalet azaltmaya yardımcı olur. optik cam filtre geniş açılı lens üzerinde kullanıldığı takdirde vinyet olasılığını azaltır iki parçalı düşük profilli alüminyum halka, içinde yer almaktadır. Halka da ek filtreler veya lens kapakları takmak için ön konuları bulunmaktadır.


Yorumlar
Henüz bir ürün yorumu bulunmamaktadır.

Ürünler hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmak için tıklayınız.

  HizmetlerimizFirmamızın Türkiye genelinde servis ağı olup, Fotoğraf kağıdı, film, ecza, profesyonel film, aksesuar ve digital fotoğraf makinelerinin ve bilumum fotoğraf malzemelerinin toptan ve perakende satışını yapmaktadır. Ayrıca, YURTDIŞI ( KKTC Dahil) firmalarına TAX FREE faturası ile satış yapılmaktadır.
  İletişim  (212) 514 30 40
  (212) 513 64 69
  info@yuvamfoto.com
Bilgiler Ekstralar Hesabım Müşteri Servisi


Yuvam Foto © Copyright 2018