Yuvam Foto
 
outdoor&aksiyon kamera
GoPro Hero4 Black Edition 4K Aksiyon Kamera 1,799.00 TL
GoPro Hero4 Black Edition 4K Aksiyon Kamera
GoPro Hero4 Black Edition 4K Aksiyon Kamera
GoPro Hero4 Black Edition 4K Aksiyon Kamera

Bu ürün, mağazamıza 21 Ağustos 2015, Cuma tarihinde eklenmiştir.
Yorumları görmek/eklemek için tıklayınız.

Gelmiş geçmiş en gelişmiş Gopro 

Yeni Gopro HERO4 Black gelmiş geçmiş en gelişmiş Gopro modeli. 2 kat hızlı işlemciye ve 2 kat daha hızlı saniye başına kare oranına sahiptir. Gopro HERO4 Black 12MP kalitesinde olan fotoğrafları saniyede 30 kare performansıyla çekebilmektedir. 4K30 ve 2.7K50 video veya yüksek hızlı 1080p60 video kaydını adeta gerçek görüntü kalitesinde kaydedebilirsiniz. Protune ayarları ile fotoğraf veya videolarınızın Renk, ISO ve pozlama ayarlarına ulaşabilirsiniz. Deneyimlerinze yeni boyut kazandıracak HiLight Tag ile en beğendiğiniz anlarınızı Tag’layarak görüntüleme, düzenleme ve paylaşma sırasında hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. QuikCapture özelliği sayesinde kameranızı tek tuşla aktif hale getirip kayıt işlemine başlayabilirsiniz. Gopro HERO4 Black 40m su seçirmez bir kameradır ve size üst düzey performansla birlikte çok büyük bir kullanım kolaylığı sağlar.

4K30, 2.7K50, 1080p120 çekim özellikleri ile Gopro HERO4 Black bütün aksiyon kameralar arasında, çözünürlüğü yüksek , çok yüksek saniye kare oranı sunan ilk kameradır. Mevcut pahalı ve erişilmez kameralar yerine Gopro HERO4 Black tüm profesyonel gereksinimleri bir pakette sunmaktadır.


Güçlü ve seri fotoğraf çekimi .
12MP Burst modu ile saniyede 30 fotoğraf karesi çekebilirsiniz. Gopr HERO4 Bşacl kamerası ile kaydetmek istediğiniz her anı çok pratik bir şekilde kaydedebilirsiniz. Dilerseniz zamanlayıcı özelliğini kullanarak 0.5sn ile 60 sn arasında bir süre seçerek belirttiğiniz saniye aralıklarında otomatik olarak fotoğraf çekimi yapabilirsiniz. Bu özellik ile kameranızın sizden uzak olduğu anlarda çekim yapabilirsiniz. 

 

GoPro Hero4 Black Edition


Yeni Ayarlar ve Gece çekimleri
Gece foto ve Gece zaman ayarlarını kullanarak 30 saniyelik muhteşem çekimler yapabilirsiniz. Night Photo ve Night Lapse özelliklerini kullanarak çok düşük ışık olan ve fotoğraflama yapmaya müsait olmayan ortamlarda gökyüzünü veya bulunduğunuz ortamı çekebilirsiniz.

Wi-Fi ve Bluetooth®
Gopro HERO4 Black modelinde bulunan Wi-Fi ve Bluetooth® sayesinde  GoPro App bağlantısı ve Smart Remote2 kumanda kullanabilirsiniz. Akıllı cihazlarınıza yükleyeceğiniz GoPro App uygulamasıyla cihazınızı uzaktan kumanda olarak kullanıp gerekli bütün ayarlarınızı değiştirebilir ve özelliklere erişebilirsiniz. Hızlıca kayıt yapabilir, çekim ve kayıtlarınızı izleyebilir veya paylaşabilirsiniz. Birden çok Gopro Kamerayı akıllı uzaktan kumanda sayesinde 180m mesafeye kadar kontrol edebilirsiniz. 

Unutulmaz sahnelerinizi Tag'layın.
HiLight Tag ile en beğendiğiniz anlarınızı Tag’layarak görüntüleme, düzenleme ve paylaşma sırasında hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bunu yapmak için sadece 1 tuşa basmanız yeterlidir. Tag oluşturmak için kameranızı, GoPro APP , veya akıllı kumanda2 ‘yi kullanarak rahatlıkla tag oluşturabilirsiniz.

En etkileyici videolar.
Gopro HERO4 Black SuperView modu sayesinde hiç görmediğiniz derecede akıcı ve geniş açılı videolar çekebilirsiniz. Kendinizi veya çevrenizi çok daha geniş açıyla çekip inceleyebilirsiniz.ceranızın içinde görüntüler kaydedebilirsiniz.

Otomatik Düşük Işık Modu
Otomatik ışık modu sayesinde kameranız kendisi bulunduğu ortama göre ışık modunu değiştirerek sizin için en iyi görüntüyü sunar. 


Anlık çekimler yapmak için QuikCapture modunu kullanabilirsiniz. Gopro’nuz tek bir tuşa bastığınız anda kamera moduna geçerek açılacak ve kayıt etmeye başlayacaktır. Tek basış yaptığınızda video kaydı başlar, basıp 2sn tutarsanız Time Lapse fotoğraf çekimi yapabilirsiniz. 
Gopro HERO4 Silver modelinde bulunan ses sitemi ile doğal ortamda bulunan sesin çok yakın kalitesinde ses kaydı yapabilirsiniz. Geliştirilen yeni mikrofonu ile 2 kata kadar daha uzak mesafelerden ses kaydı yapıp yeni yazılımı ile bu sesleri en yumuşak ve doğal halde kaydedebilirsiniz. Kamerada bulunan ADC ile harici mikrofonlardan ses kaydı alabilirsiniz.

Protune kameranızın bütün performansını size sunacaktır, düşük sıkıştırma, sinema kalitesinde optimizasyonu, profesyonel prodüksiyonlarda sorunsuz bir şekilde kullanılabilir, yeni kontrol seçenekleriyle çok daha etkili bir şekilde fotoğraf ve videolarınıza müdehale etme imkanına sahip olacaksınız. 

Geliştirilmiş kamera kontrolü.
Gopro HERO4 Black kameranın ayarlarına artık daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Basitleştirilen menüler sayesinde ayarlar içerisinde çok daha rahat ve hızlı bir şekilde gezinebilirsiniz. 

GoPro App + yazılım
Gopro çekimlerinizi Gopro APP ve GoPro Studio ile daha güzel hale getirn. GoPro APP sayesinde kameranızı akıllı cihazlarınızdan uzaktan kumanda olarak kontrol edebilirsiniz.. Çekimlerinizi sosyal medya kanallarında paylaşabilir, görüntüleyebilirsiz Gopro Studio ile yeni gopro tarzı videolarını oluşturabilir ve dünya ile paylaşabilirsiniz! 

 

Paket İçeriği
HERO4 Black Kamera
Standart kamera kutusu (40m)
Açık arka kapak
Şarj edilebilir Pil
Eğik + Düz yapışkan parçalar
Hızlı açılan tokalar
3-Yönlü pivot kol
USB data aktarım ve şarj kablo

Özellikler
2 kat daha güçlü görüntü işlemcisi
4K30, 2.7K50 ve 1080p120fps dahil olmak üzere 2 kat daha hızlı video kare oranları.
Saniyede 30 kareye kadar 12MP fotoğraf yakalayabilme
Profesyonel düşük ışık performansı
Artırılmış dinamik aralıklarla yüksek performanslı ses
Oynatma, düzenleme ve paylaşmayı kolaylaştırmak için HiLght Etiket ile kaydederken kilit anları işaretleme imkanı
GoPro App, Akıllı Kumanda2 ve daha fazlasını destekleyen Dahili Wi-Fi ve Bluetooth®
Stereo mikrofon veya kompozit A/V adaptör için aksesuar çıkış yuvası

 

Teknik Özellikler
Video Format    : H.264 codec, .mp4 dosya formatı.
Ses Formatı     : Çoklu bant kompresör ile AAC sıkıştırma.
AGC stüdyo kalitesinde harici mikrofon desteği.
Sistem          : Mac OS X 10.8 ve üzeri.
Microsoft Windows 7, 8. x Intel® Core 2 Duo ™ veya Intel®
Pil             : Şarj edilebilir Li-iOn pil.
1160mAH, 3.8V, 4.4Wh
Ağırlık : Kamera: 88 gr. - Housing + Kamera: 152 gr.

Ürün fatura edilme tarihinden itibaren 2 yıl garantilidir.


Yorumlar
Henüz bir ürün yorumu bulunmamaktadır.

Ürünler hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmak için tıklayınız.

  HizmetlerimizFirmamızın Türkiye genelinde servis ağı olup, Fotoğraf kağıdı, film, ecza, profesyonel film, aksesuar ve digital fotoğraf makinelerinin ve bilumum fotoğraf malzemelerinin toptan ve perakende satışını yapmaktadır. Ayrıca, YURTDIŞI ( KKTC Dahil) firmalarına TAX FREE faturası ile satış yapılmaktadır.
  İletişim  (212) 514 30 40
  (212) 513 64 69
  info@yuvamfoto.com
Bilgiler Ekstralar Hesabım Müşteri Servisi


Yuvam Foto © Copyright 2018