Yuvam Foto
 
Gimbal Kameralar
DJI Osmo + Plus 4K El Gimbal 3,249.00 TL
DJI Osmo + Plus 4K El Gimbal
DJI Osmo + Plus 4K El Gimbal
DJI Osmo + Plus 4K El Gimbal

Bu ürün, mağazamıza 18 Mart 2017, Cumartesi tarihinde eklenmiştir.
Yorumları görmek/eklemek için tıklayınız.
DJI Yakınlaştırma ile Osmo Plus Birinci El Gimbal Duyurdu

Bugün DJI yeni Osmo Plus ile kendi Osmo el yalpa çemberi yükseltme ekliyor. Osmo + (1080p çekerken), bunu bir 22-77mm odak uzaklığı veren ekstra 2x dijital kayıpsız zoom ile 3.5x optik zoom kamera bulunuyor.

DJI bu yeni kamera "benzer, ancak, yeni yerine kullanılamaz olduğunu bildiren Zenmuse Z3 zoom kamera " ile uyumludur Inspire 1 drone. Kıdemli Ürün Müdürü Paul Pan "Osmo +, net, keskin ve detaylı el görüntüleri sunmak için Osmo yeteneğini aşk yaratıcıları için tamamen yeni yetenekleri açılır." Dedi Osmo + kamera 100fps de 30fps 4K video ve 1080p video yakalama, veya 12 megapiksel ham stills.

Osmo + diğer özellikleri dokuz fotoğraf fotoğraf makinesi dikişli panoramalar, bir hareket time-lapse fonksiyonu ve "selfie hareketli" tüm çok önemli modu içerir. Osmo + böyle bir olarak DJI GO uygulaması ve aksesuarları bir dizi ile uyumlu olan bisiklet montaj ve uzatma çubuğu .

 


Yorumlar
Henüz bir ürün yorumu bulunmamaktadır.

Ürünler hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmak için tıklayınız.

  HizmetlerimizFirmamızın Türkiye genelinde servis ağı olup, Fotoğraf kağıdı, film, ecza, profesyonel film, aksesuar ve digital fotoğraf makinelerinin ve bilumum fotoğraf malzemelerinin toptan ve perakende satışını yapmaktadır. Ayrıca, YURTDIŞI ( KKTC Dahil) firmalarına TAX FREE faturası ile satış yapılmaktadır.
  İletişim  (212) 514 30 40
  (212) 513 64 69
  info@yuvamfoto.com
Bilgiler Ekstralar Hesabım Müşteri Servisi


Yuvam Foto © Copyright 2018