Yuvam Foto
 
Gimbal Kameralar
DJI Osmo 3 Axis 4K El Gimbal 2,399.00 TL
DJI Osmo 3 Axis 4K El Gimbal
DJI Osmo 3 Axis 4K El Gimbal
DJI Osmo 3 Axis 4K El Gimbal
DJI Osmo 3 Axis 4K El Gimbal
DJI Osmo 3 Axis 4K El Gimbal

Bu ürün, mağazamıza 18 Aralık 2016, Pazar tarihinde eklenmiştir.
Yorumları görmek/eklemek için tıklayınız.
DJI Osmo Handheld 4K Kamera EL Gimbal
3 Axis Hidrolik El Gimbal ve Zenmuse X3 Kamera
DJI Osmo 3 eksenli stabilize hareket imkanı tanıyor. 12mp fotoğraf ve 4K video kaydediyor. 4k video üretmenin artık günümüz teknolojisinde büyük bir önem arz ettiğini göz önünde bulundurursak çok büyük bir artı ve avantajı bizlere sunuyor. Üzerinde Zenmuse X3 kamera sistemi yani İnspire 1 kamerası var. Tasarım olarak biraz faklılıklar var tabii ki. Otomatik panaroma modu ile 360 derece panaroma yapmak daha önce bu kadar kolay değildi. Osmo 'yu başımızın üzerinde tutarak tek tuşla 360 derece kayıt alabilmekteyiz. Kamera dönerken, fotoğraflar ya da video çekiminde son derece düz bir hat üzerinde kalabilmekte. Bu sayede özellikle fotoğraf gezilerimizde ufak kareler almaktansa, bütün çevreyi yakalayabilmemize fırsat doğmuş oluyor. Ayrıca uzun pozlama çekimlerimizde tripodumuz olmasa bile net, keskin ve canlı çekimler yapabilmekteyiz. Çünkü stabilizasyon sistemi sayesinde Osmo kamerayı tamamiyle sabit tutmayı başarmakta. Bu sayede 3-5 saniyeye ulaşan elde uzun pozlama kaydı yapabiliyoruz. Biraz deneyimle çok daha uzun sürelere ulaşılmasının mümkün olduğunu gördük. Artık rahatlıkla gece çekimleri yapabiliyoruz ya da blur efekti oluşturabiliriz. DJI Osmo beraberinde, DJI 'ın lider olarak görüldüğü kamera stabilizasyon teknolojisini, ayağımıza kadar getirmekte.

DJi osma fiyat
3 Eksenli Sarsıntı Önleyici Sistem
Yüksek stabilizasyon teknolojisine ulaşmak DJI Osmo ile çok kolaylaştı. 3 Eksenli sarsıntı önleyici sistem kameramızla tam entegre çalışarak 3 yönde oluşan hareketleri sıfırlar. Ellerimiz titrese bile hareketsiz görüntü kaydına devam etmekte. Osmo konfor ve dayanıklılık için tasarlanmış bir tutuş, kavrama şekline sahip. Ergonomik kullanım sunmak için avuç içi yapısına uyumlu. Rahat kullanım için yerleri özenle seçilmiş tuşlar sayesinde bütün kontrol başparmağınızım altında. Telefon tutucuya telefonlarımızı yerleştirdikten sonra kameramız neyi görüyorsa görebilir, ihtiyaç duyabileceğiniz bütün ayarlara ve kullanım imkanlarına ulaşabilmekteyiz. DJI Go App uygulaması ile tüm özellikleri bakmak ve cihazı kontrol etmek mümkün. DJI Go App ile akıllı çekim modlarını da kullanabilmekteyiz.
dji osmo gimbal

Yorumlar
Henüz bir ürün yorumu bulunmamaktadır.

Ürünler hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmak için tıklayınız.

  HizmetlerimizFirmamızın Türkiye genelinde servis ağı olup, Fotoğraf kağıdı, film, ecza, profesyonel film, aksesuar ve digital fotoğraf makinelerinin ve bilumum fotoğraf malzemelerinin toptan ve perakende satışını yapmaktadır. Ayrıca, YURTDIŞI ( KKTC Dahil) firmalarına TAX FREE faturası ile satış yapılmaktadır.
  İletişim  (212) 514 30 40
  (212) 513 64 69
  info@yuvamfoto.com
Bilgiler Ekstralar Hesabım Müşteri Servisi


Yuvam Foto © Copyright 2018